Udělejte radost vašim dětem

Máte někdy pocit, že si vaše dítě už vymýšlí až příliš? Návštěvy hračkářství jsou pro vás noční můrou, protože vám ztropí scénu, nebo ještě hůř – odcházíte s nákupem, který jste v plánu sice neměli, nicméně vaše dítě vás svým chováním přimělo změnit názor? Jestli děláte něco špatně ve výchově, nebo ne, to už necháme na vaše posouzení. Máme pro vás však typ na opravdu využitelný a populární dárek pro vaše dítě.

books-2863724_960_720

Dětská závěsná houpačka do bytu vám sice svou instalací může způsobit bolehlav, avšak na druhou stranu oceníte klid, který od svého dítěte budete mít právě po její instalaci. Že máte pocit, že takových zbytečností a harampádí už jste dětem pořídili víc než dost a oni to neocení? To se může stát i u této houpačky, ale pravděpodobnost je velmi malá. Houpačky jsou oblíbené u dětí nejen s poruchou autistického spektra právě proto, protože navozují klid a rovnováhu v jejich živém a dravém životě. Je to jistota, ke které se uchylují, když jsou něčím vystresovaní, je to předvídatelný pohyb v jinak neustále se vyvíjejícím pro ně mnohdy nepředvídatelném světě. A právě po jistotách, limitech a hranicích často děti svým chováním křičí. Vše je pro ně v životě nové, a tak si spousta dětí paradoxně užívá rutinu a zaběhlé koleje. Speciálně děti s poruchou autistického spektra se často uchylují k rituálům a opakujícím se podnětům, protože právě to pro ně představuje stabilitu. Houpačka jak venku, tak vevnitř pro ně taktéž představuje něco stabilního, opakujícího se (protože její pohyb je stále stejný) a přináší jim uklidnění a emoční uspokojení.

rope-swing-3279797_960_720

Chytrá liška.cz pro vás připravila dětské závěsné houpačky různých rozměrů a vzhledů. Máte-li strach, že se vám do bytu nevejde či nebude hodit, vyberte jen tu, která vám bude opravdu pasovat. Věřte nám, když říkáme, že tento dárek – houpačka do bytu pro děti bude konečně z řad vašich ratolestí radostně oceněn. Koneckonců vy jej možná oceníte více než vaše děti.