Stahování videí

Zábava na internetu je již dobře známá věc. Někteří se baví, sebevzdělávají, či odpočívají nad videi z (asi největšího) videoportálu YouTube, či Vimeo, jiní zase dávají přednost sociálním sítím, mezi které patří například Instagram, Twitter, nebo, dnes již všem dobře známý, Facebook. Zvláště pak mladší generace vyhledává zábavu nad příspěvky z portálu Reddit, kde najdeme jak videa, tak fotografie. Stejně, jako na jakékoliv jiné platformě, se ale stává, že jsou příspěvky, a s tím i spojená videa, smazána ze serveru, a to hned z několika různých důvodů. Pokud jej však neodstranil sám autor, bývá nejčastější příčinou odstranění videa porušení některého o z pravidel serveru.

stahování

Z tohoto důvodu pak video hledáme na jiných portálech, nebo se snažíme jej najít na některém ze serverů, který by jej mohl poskytnout ke stažení. Zde však bývá vysoká pravděpodobnost, že je video nekvalitní, a nebo hůře, může obsahovat vir, či být jinak chybné. A právě proto je zde Reddit video downloader, který Vám poskytne stahování videí nejen z portálu Reddit, ale i z většiny ostatních sociálních sítí, nebo videoportálů.

stahování lišta

Zde si, za pomoci zkopírovaného odkazu z horní lišty nad videem, můžete stáhnout jakékoliv video v rekordní rychlosti, a navíc se zachováním původní (zvukové i obrazové) kvality, ve které bylo video zveřejněno na konkrétní sociální síť, či portál. Samozřejmostí je také bezpečnost nejen během procesu stahování, ale také samotného, staženého souboru. Samy si pak můžete zvolit, v jakém formátu si přejete soubor stáhnout, a výsledné video je navíc bez reklam, a to vše je samozřejmě zdarma! Stažené video pak nejdete mezi ostatními soubory ve Vašem mobilním telefonu, notebooku, počítači, nebo tabletu, odkud si jej můžete užít kdykoliv a kdekoliv, i kdyby bylo video odstraněno z původního serveru.