Vlastní domov za lepší cenu

Vlastní bydlení už dnes není pro každého, ale naše domky můžete mít i vy. Mobilní domy Praha jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí mít svůj dům, a nechtějí za ně platit několik milionů korun. Naše domy jsou vzhledově k nerozeznání od zděných, jsou velmi kvalitní a díky nižší ceně dostupnější pro širokou škálu lidí. Velkou výhodou pro vás je, pokud máte svůj vlastní pozemek. Stačí dům jen přistavit, připojit k přípojkám a můžete začít bydlet.

mobilní dům

Bydlet můžete celoročně
Levné domky bývají vhodné k sezonnímu využití, lidé je nejčastěji volí jako chatu na zahradu. Chcete bydlet v domě po celý rok bez jakýchkoliv omezení? V našich domech je to možné.

Nakonfigurujte si svůj dům
Nechcete úplně dům z katalogu, a rádi byste si v něm alespoň něco vybrali podle sebe? Na našem webu si u domu můžete vybrat mnoho věcí. Nejčastěji jde o barvu střechy, barvu venkovních luceren, druh okenic, rolety, okapy a žlaby, venkovní obložení, okna a dveře. Na výběr je z 35 m2, 48 m2 a 57 m2. aktuálně máme na skladě více než 250 domů, které jsou připraveny pro naše zákazníky.
Nakonfigurovaný domek vám naceníme. Cena je konečná včetně doplňků. Každý dům má všechno, co člověk potřebuje k životu. Najdete zde ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu a wc. Vejde se sem pohodlně celá rodina.

opuštěný dům

Povolení či ohláška?
V některých městech není třeba pro přistavení domu žádné povolení od stavebního odboru, ale některá města naopak vyžadují projektovou dokumentaci kvůli inženýrským sítím. Před koupí domku si předem zjistěte, co a jak vyžaduje stavební odbor v místě vašeho bydliště. Vyhnete se tak nepříjemným a zbytečný problémům, kterým můžete snadno předejít.
Splňte si svůj sen a bydlete ve vlastním domě, který vás nevyjde na 10 milionů korun, jako většina nových zděných domů. S námi můžete bydlet ve svém i vy.