Kontakt

Společnost Light Finance je na trhu již přes 15 let, díky dlouholeté praxi zaměstnávaných specialistů a specialistek jsou schopni tvořit finanční produkty, které na českém trhu nemají obdobu. Cílem společnosti Light Finance je nabídnout pomocnou ruku klientovi, který se ocitl v dluhové pasti a podpořit jej takovým způsobem, že je schopen opět žít plnohodnotným životem, ne jen přežívat. Budeme rádi, když vám budeme moct pomoci.

Valeč

Služby nabízené společností Light Finance mají tedy jasný cíl. Mezi ty nejoblíbenější patří zápůjčka se zástavou nemovitosti, Operativní leasing na nemovitost, Insolvence, Úvěr se zástavou nemovitosti nebo Půjčka na cokoli. Dále se společnost Light Finance specializuje na právní a realitní servis, na který se můžete obrátit jak s problémy s prodejem nemovitosti, tak s problémy s úvěry. Nabízí také právní služby, které můžete s důvěrou a zdarma využít a získat tak opět klidný spánek.

Dluhová past

Webová adresa společností je lightfinance.cz. Spolupráci můžete navázat dvěma cestami. Kontakt Lightfinance.cz na společnost je nejlepší telefonická nebo pomocí poptávkového formuláře, jehož vyplnění Vám zabere pouhých par minut! Samozřejmě je možné společnost kontaktovat také pomocí jejich emailové adresy. Společnost Light Finance je Vám k dispozici každý všední den, a tedy od pondělí do pátku, od 9:00 do 17:00.

Společnost Light Finance s. r. o. sídlí na adrese Jeřeň 48 v malebné obci Valeč, která se nachází v okrese Karlovy Vary a tedy v kraji Karlovarském. Na webových stránkách společnosti Light Finance je Vám k dispozici mapka, pomocí které si ke společnosti jednoduše najdete cestu. Společnost Light Finance je možno také dohledat na sociálních sítích, jako je Facebook nebo Twitter. Tak neváhejte a spojte se se společností Light Finance, která Vám pomůže najít cestu z dluhové pasti!