O nás

Něco O nás https://www.mtz-servis.cz/inpage/ocelove-trubky/. Dovolte si nám představit naší firmu MTZ-SERVIS s.r.o., která se specializuje na nové, použité trubky všech průměrů od 21,3 mm / 2800 mm pro:

  • stavebnictví
  • zámečnické konstrukce
  • vodohospodářské stavby
  • inženýrské stavby
  • energetika

Trubky

Servis byl námi založen už v roce 1992 novým, vlastním vybaveným areálem. Od roku 2017 je MTZ-SERVIS s.r.o. členem asociace stavitelů plynovodů a produktovodů,tj. spolek významných stavebních, montážních firem smluvních stran a potrubních systémů, souvisejících zařízení Asocialce Stavitelů Plynovodů Produktovodů nabízí zákazníkům svých členů záruku v řádného dokončení investice podpořenou vlastním záručním fondem. Sídlíme v Rudolfově u Českých Budějovic. Krom naší specializace vykupujeme i nepotřebný hutní materiál. Hlavním předmětem naší činností je maloobchod, ale i velkoobchod. Určitě Vás potěší i naše skladové zásoby, které činí přes dva a půl tisíce tun ocelových trubek k okamžitému dodání.

ocelové trubky

Na skladě máme:

  1. bezešvé
  2. špirálové svařované
  3. podélně svařované

Naše produkty, které vyrábíme jsou nové trubky s atestem, ale i staré trubky bez atestu. Použité, izolované a samozřejmě součástí toho všeho je příslušenství k trubkám například příruby, oblouky, ohyby, klenutá dna, T-kusy a přechody. Samozřejmostí jsou štětovnice. Služby, které vám můžeme nabídnout jsou řezání trubek na potřebné délky, pod úhlem, úkosování konců trubek – V svar, atesty, zinkování ocelových trubek velkých průměrů pomocí žáru, autodoprava i na požadovaný termín. Dokonce vyrábíme i hutní materiál na přání zákazníka. Vykupujeme ocelové trubky z likvidovaných produktovodů jako jsou pára, plyn a součástí našeho výkupu jsou i nepotřebné hutní materiály. Naší další službou je pronájem použitých ocelových trubek velkých průměrů na vodohospodářská díla.

Pokud byste měli hutní materiál k výkupu, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.