Rtěnka, nejlepší kamarádka každé ženy


Kvalitní rtěnka je skvělým pomocníkem pro zdraví a lesk vašich rtů. Kvalitní rtěnka vaše rty nejen průběžně hydratuje, regeneruje a léčí, a tím zajišťuje zdraví a lesk vašich rtů, ale též poskytuje žádaný dlouhotrvající barevný odstín rtů.  Rtěnky jsou jemné a hedvábné textury, vyživují a hydratují. Poskytují vašim rtům luxusní péči. 

Tento kosmetický úžasný kousek je nejoblíbenějším a nejobdivovanějším líčením každé moderní ženy. Pouze rtěnka dokáže během okamžiku dokonale změnit výraz a tvar vaší tváře. Správně zvolená, vysoce kvalitní rtěnka v tom pravém odstínu dokáže udělat divy. Navíc se díky jejímu složení nemusíte bát, kolik rtěnky během dne spolykáte.

Kouzlo okamžiku

Rtěnky můžete vybírat z
·         jemných, nenápadných barev pro každodenní nošení
·         vášnivé odstíny červené a vínové
·         perfektní a dlouhotrvající, neslíbatelné rtěnky
·         rtěnky se speciálními účinnými látkami, které zvětšují objem rtů
·         rtěnky matující, až sametového vzhledu
·         rtěnky s výraznými třpytkami a vysokým leskem, pro latexový vzhled

Ať už si vyberete rtěnku pro každou příležitost, vždy vyživuje a chrání vaše rty, též pomocí speciálních složek vytváří na rtech ochranný štít proti UV záření.

Trochu z historie této barevné tyčinky

První zmínky o líčidle rtů se zmiňují již v době před 5 000 let, a to v Mezopotámii. V době vlády královny Alžběty I. se dočkala rtěnka velké obliby právě v Anglii šestnáctého století. Úplně první rtěnka, jak ji nyní známe, pro komerční využití, byla vyrobena z jeleního loje, vosku, červené barvy a směsi olejů, jako je bergamotový a mandlový.

Mezi nejoblíbenější rtěnky se řadí rtěnky s dlouhotrvajícím efektem, takzvané neslíbatelné. S těmito rtěnkami se nemusíte bát popíjet své oblíbené víno na večeři s mužem svých snů. Ani se nemusíte obávat pochutnávat si na svém nejoblíbenějším zákusku na letní party.