Vaši žáci budou ještě po léta vzpomínat na to, co u nás prožili

Ano přesně takový může být školní výlet, pokud využijete našich služeb. Jistě si každý z Vás ještě pamatuje, jak to chodívalo dřív. Celá třída i s jedním nebo dvěma učiteli nastoupila do autobusu a odjelo se na nějaký hrad či zámek, tam jste si prošli pár místností a pak jste měli na nějakou hodinu rozchod a čas sami pro sebe a pak se jelo domů. Prostě zážitky nic moc. Ale tak tomu dnes nemusí být a Vaše děti si mohou odnést opravdu skvělé zážitky pro celý život a ještě se něčemu přiučit.

park

Námi připravené školní výlety jsou plné takových skvělých zážitků a jsme si jisti, že si je užijí nejen děti, ale také učitelé. O děti je plně postaráno, takže páni učitelé a paní učitelky si mohou zvolený program užívat zároveň s dětmi a nemusí se téměř o nic starat. Dopřejte Vašim dětem tedy skvělé a nezapomenutelné zážitky, o kterých budou svým rodičům vyprávět ještě po dlouhý čas.
Základem každého námi pořádaného školního výletu je předem připravený program, díky kterému se vlastně pan učitel nebo paní učitelka už nemusí o nic starat a nemusí pro děti nic vymýšlet, protože tento úkol je plně na nás a tím pádem si konečně i učitelé mohou užívat školního výletu bez stresu a starostí.

bubliny

O všechno se totiž postará zkušený průvodce, kterého dostanete a který se bude starat o zábavu a samozřejmě Vám zodpoví všechny zvídavé otázky.
Důležitou součástí našich školních výletů je aktivní zapojení všech dětí do všech aktivit, které jsme pro ně připravili. Součástí jsou tedy i praktické ukázky, při kterých si děti všechno sami vyzkouší a otestují a prozkoumají. A asi tou největší výhodou je, že všechny naše atrakce najdete na jednom místě a nemusíte se tak za dalšími zážitky přesouvat autobusem. Tak nás vyzkoušejte a uvidíte sami.