Proč jsou muži takoví, jací jsou a 6 nejznámějších typů povah

Každý muž chce mít svůj klid. Přijít z práce, dostat teplé jídlo, a buďto se jít věnovat nějakému hobby nebo si jednoduše lehnout k televizi a odpočívat. Jenže jakmile je začneme vyrušovat různými úkoly, tak se z nich stávají lenošní a neschopní povaleči. Ale copak oni za to můžou? Chtějí si jen odpočnout. Některé situace vedou dokonce i k hádkám, a muži se neradi hádají. Radši ustoupí a udělají co chceme. Jenže ty nervy si zase vybíjí jinde. A to třeba, že jdou za jinou ženou, nebo se opíjí a jezdí po diskotékách jako zamlada. Takže na jejich chování máme taky nějaký ten podíl. Ale taky se na tom všem podílejí i jejich povahy a okolí.
pohledný mladý muž v křesle
6 nejčastějších povahových typů mužů
1.      Mamánci
Je to typ mužů, kteří jsou neskutečně závislí na svých matkách. Bydlí pořád u maminky, poslouchají vše, co jim řekne. Oblečou si, co jim nachystá. Dokonce si i vybírají partnerky, které se co nejvíce podobají jejich matkám, a které se k nim budou chovat jak k malému dítěti. 
muž s růžemi
2.      Kliďasové
Jsou úplně v klidu, nic neřeší, je jim všechno jedno. Udělají si svou práci, a to je vše. V některých případech je tato povaha přijatelná, ale v opačném případu, takový chlap dokáže taky pěkně vytočit svou partnerku. Jenže je úplně zbytečné se s ním o něčem dohadovat, protože vás stejně neposlouchá.
3.      Workoholici
Tento typ mužů je fajn, ale jen pro ženy s pevnou vůlí. Protože muž neustále v jednom kuse pracuje nebo myslí na práci, a to i v noci. Mít doma workoholika není vůbec lehké. Pokud má manželku a děti tak je vídává velmi zřídka a když je nejvíc potřeba tak není k dispozici.
rozhovor nad dokumenty
4.      Romantici
Tak tyhle miluju. Muži, kteří jsou pozorní, vstřícní, dokáží pokaždé překvapit, milující, ochotní, hodní. Dokáží vykouzlit i ze špatného dne lepší. Rádi se věnují ženám, uspokojují je a okouzlují. Když se partneři pohádají, on je ten, který donese růže na usmíření.
5.      Vtipálkové
U každé konverzace nějaký vtípek, který buď pochopíme nebo ne. A když ne, vypadáme jako úplní hlupáci, kterým se musí daný vtip pořádně vysvětlit. Jenže pak už to vtipné není a oni se jdou bavit s někým kdo vše chápe, a to bez věčného vysvětlování. Vtipálka je fajn mít doma, ale ne vždy.
6.      Gentlemani
Jsou pozorní a všímaví, vždy ví, co mají udělat, aby žena byla spokojená. Vezme jí do kina, nebo do restaurace. Otevře jí každé dveře, pomůže jí se posadit na židli. Nabídne jí jako první, co si dá, zaplatí celou útratu, pochválí jí nové šaty, nový účes a dokáže odhadnou náladu partnerky.