Nejznámější akce v ČR

Některé akce v České republice jsou známé už dlouho a některé jistě chcete minimálně navštívit. Ať už se jedná o událost na druhé straně republiky, nebo je poblíž. I na ty nejbližší se kolikrát nedostanete, protože nikdy nevíte, co vám váš život připraví a čas nikdy nemusí vyjít, jak byste si přáli.
diváci v kině
Prague Pride
Akce, nebo festival na podporu homosexuálu a homosexuálních rodin. Festival trvá týden, obsahuje mnoho debat a přednášek. Najdete zde i mnoho zahraničních osobností. Prague Pride byl založen v roce 2011 LGBT aktivisty. Stejně jako homosexualitu podporují návštěvníci Pride festivalu rovnoprávnost všem bez ohledu na genderovou identitu a orientaci.

Matonni ½Maraton Karlovy Vary
Ačkoliv ½maratony najdete na všech místech, která vás napadnou, jeden z těch nejznámějších je právě půlmaraton v Karlových Varech. Zde se vždy sejde velké množství lidí i z různých zemí světa. Na této akci se setkáte i se známými osobnostmi, které se rozhodnou účastnit, nebo s týmy, které často běží dobrovolně, aby propagovali dobrou věc.
barvy nad lidmi
KVIFF
Mezinárodní filmový festival je jednou z nejprestižnějších akcí, se kterými se zde můžete setkat. A nejen to, narazit můžete na osobnosti z celé světa, na významné režiséry, politiky a sportovce. V roce 2018 jste se mohli setkat například s Robertem Pattinsonem. Letos se v Karlových Varech setkáte s herečkou Julianne Moore. Pokud se ale chystáte na nějaký film, myslete trochu dopředu a objednávejte s předstihem. Stejně tak předem promyslete parkování, jelikož v tento čas se místa hledají opravdu těžce.

Color run
Díky Color run začaly vznikat další barevné běhy, které pomohli lidem se začít více hýbat. Ať už si okruh proběhnou či projdou, zažijí mnoho zábavy a barev. Trasa měří jen 5 km a jelikož se setkáte pouze s rovinou, není problém těchto pár kilometrů odběhnout. Jediné, co trochu překáží, je mnoho drobných částí, které vdechujete, když po vás dobrovolníci hází barvy. Ovšem právě tyto barvy jsou motivací si okruh projít.