Montáž nábytku v Praze vám zajistí specializovaná firma

Když se mezi lidmi hovoří o stěhování, většinou se debata točí kolem papírových beden plných věcí, domácích spotřebičů, balení skla a porcelánu a samozřejmě přijde řeč i na nábytek. Dříve bylo zvykem popadnout šatní skříň, stůl, židle, postel a komodu a odnášet vše postupně do stěhovacího vozu, tak jak je to patrné kupříkladu v „Kulovém blesku“. Dnes byste s tímto postupem příliš neuspěli, pokud ovšem nejste zrovna sběratelé starožitností, většina moderního nábytku se dodává ve formě stavebnic.

obývací pokoj

Co vás může překvapit v souvislosti s nábytkem

Stavebnice nad moje síly – tohle vás může napadnout, když je před vámi hora desek, hromádka vrutů a nepříliš srozumitelný návod. Každý není zkrátka kutil a nemusí být zrovna manuálně zručný, když se v životě věnuje jinému oboru. Mezi námi jsou také ženy samoživitelky a montáž nábytku Praha http://www.odnesto.cz/montaze-a-demontaze/ může být nad jejich síly jak psychické, tak hlavně fyzické.

nábytek v pracovně

A co vestavba na míru – dosud jsme se bavili převážně o nábytku kusovém, tedy např. lůžko, menší skříň či stůl. Když je však ve hře vestavěná skříň přes celou stěnu s posuvnými dveřmi, která se bude stěhovat do prostoru s jinými rozměry a musí se tam náležitě upravit a přizpůsobit, může to být velké sousto i pro kutily. Stěhovací firmy vám tento oříšek pomohou rozlousknout, poradí si i s kuchyňskou linkou, zvládnou namontovat svítidla a garnýže, zrcadla a police. To oceníte hlavně v paneláku, kde je vrtání do betonu někdy vskutku „pikantní zážitek“.

Rozhoduje i čas – jsou lidé, co by si s demontáží nábytku poradili i sami, ale nemají prostě na tyto práce čas. Jsou natolik pracovně vytíženi, že potřebují v době volna odpočívat a ne být zapřaženi do dalšího pracovního kolotoče. Výhodou také je, že je stěhovací firma pojištěna pro případ poškození či ztráty nějakých věcí, a to jak těch vašich, tak i cizích, které se mohou v průběhu stěhování připlést do cesty (domovní fasáda, zábradlí, omítka, květiny atp.).