Moderní hudba

Samozřejmě, že se najdou lidé, kteří ji pouze odsuzují. Nevím proč, prostě jsou. Takoví uznávají třeba jen svou dechovku, popřípadě hudbu vážnou. Poslechem klasiků se jejich duše vznáší v éteru a jiná hudba pro ně není. Nu, je to jejich věc. My se stejně na tento druh muziky podíváme.

kytaristka

Praví se, že co Čech to muzikant. Je to pravda jen zčásti. Já kupříkladu nemám vůbec hudební sluch a nenaučil jsem se ani základní akordy na kytaru. Tu mi můj učitel jednou málem rozbil o hlavu, a tak jsem hudebních pokusů zanechal. Ale neodbočujme.

Když tedy co Čech to muzikant, není se co divit, že mladí lidé berou do ruky všelijaké nástroje a snaží se na ně hrát. Někomu to jde, jinému vůbec, ale přesto vznikají nové a nové hudební skupiny, z nichž každá doufá, že stane na stupni nejvyšším, a že budou mít naprosto vyprodané koncerty. Jenže za těmi stojí spousta a spousta práce, trpělivosti a hlavně času. Samozřejmě nesmíme pominout ani stránku finanční. Ta je hodně důležitá. Sice se praví, že dobrý muzikant zahraje naprosto na vše, ale je třeba brát v potaz i kvalitu. A z nástroje za pár šupů z tržnice asi kvalitní zvuk nikdy nedostanete.

mix pult

Hudebníci proto zvažují koupi drahých nástrojů a přístrojů, protože vědí, že se jim to nemusí vyplatit. Jeden takový přístroj může stát majlant, ale také může být cenově přístupný. Jako příklad jsem zvolil Fulltone OCD V2. Jako laikovi vám asi tato věc nic neřekne, ale hudebník ví, o čem je řeč a určitě ihned zbystří pozornost. Když ještě přidám informaci, že jde o výrobek firmy Fulltone, bude celá záležitost naprosto jasná. Ostatně, technické parametry firma udává na svých stránkách a pokud zajímají i vás, stačí vám kliknout na odkaz zde v článku. Nedostanete se tím sice na web firmy, ale na web prodejní a pozor, zde je možno zboží ihned objednat. Tak raději ani chvíli neváhejte.