Kvalitní balení zaručuje spokojené zákazníky

Plastové obálky od firmy 2pack vám jistě přijdou vhod, tím spíše, pokud svým zákazníkům odesíláte textil anebo tiskoviny, které jsou právě pro přepravu v igelitových obálkách jako dělané.
Nicméně do tohoto obalu můžete zabalit prakticky cokoli, co bude potřeba. Polypropylen, ze kterého jsou obálky zhotoveny je pevný a odolný materiál, který unese opravdu velkou váhu – tím spíše, když si zvolíte výrobky o větší tloušťce stěny. U objemných či těžkých zásilek vám jistě přijde vhod i opatření praktickým odnosným uchem. Ovšem i přesto, že jsou tyto obaly silné a odolné, tak mají zároveň nízkou hmotnost.

plastová obálka

Takže u takto zabalené zásilky se platí především za obsah balíku a nikoli za obaly. Tím spíše, že i celková cena za kus je prakticky mizivá – jedná se o korunové položky. Nadto si můžete nechat vyrobit přesně takový rozměr obálky, jaký potřebujete – pokud jej nenaleznete už v tak pestré paletě možností, které se vám nabízí.

Plastové obálky zaručují vašemu zboží dokonalou diskrétnost. Jejich svrchní strana je bílá a vnitřní černá, což znamená, že obsah balíčku zůstane skrytý všem nepovolaným očím. A to bez ohledu na to, jak citlivý je obsah vaší zásilky – vždyť každý zákazník má právo na soukromí!

nákup a platba kartou

Jen spokojení zákazníci se vracejí

Na kvalitě balení opravdu záleží, tím spíše, pokud vlastníte elektronický obchod, pro který je odesílání zásilek zákazníkům naprosto stěžejní. Vždyť kvalitu vašeho zboží a služeb bude zákazník hodnotit především podle toho, v jakém stavu k němu objednané zboží dorazí. Takže pokud se něco cestou stane, pak je zbytečné vymlouvat se na doručovatele – s velkou pravděpodobností u vás takto zklamaný člověk nakoupil naposled, protože o komplikace při nákupech nemá nikdo zájem.
Neponechávejte proto osud svého podnikání náhodě a připravte se i na ty nejméně očekávané situace – třeba kvalitním balením vašich zásilek.