Nebankovní hypotéky

Každý podnikatel potřebuje jistý kapitál, aby rozjel novou firmu, nebo aby ji udržel v chodu, proto poskytujeme podnikatelské úvěry, které jsou vhodné pro podnikatele, osoby OSVČ a ostatní firmy. Pro tyto podnikatelské subjekty jsou připravené peníze, které můžete následně po jejich získání vložit do svého podnikání. Jedná se o:

euro

1. Hypotéka bez registrů– doba splatnosti je až 30 let. U tohoto typu se nenahlíží do registrů. Nečeká vás tedy nahlížení ani do nebankovního ani do bankovního registru dlužníků.

2. Hypotéka bez doložení příjmů– zde není potřeba dokládat daňové přiznání.
Dále poskytujeme půjčky se zástavou nemovitosti pro podnikatele. Vyřízení a sjednání takovéto půjčky je velice rychlé a peníze můžete mít do 24 hodin.
Splátka je velice nízká, často podobná jako je tomu u běžných bankovních splátek.
Doplacení úvěru je možné kdykoliv v dobu splácení a to bez sankcí. Nebudete za to platit žádné pokuty ani jiné poplatky. Kdykoliv se dostanete k penězům, můžete náš úvěr splatit.

Jistě se ptáte na úrokovou sazbu. Nemusíte se ničeho obávat – úroková sazba je pevná – tedy neměnná. Platí to po celou dobu splácení úvěru. Pokud tedy budete splácet například 30 let, tak po celou dobu budete mít jednotnou úrokovou sazbu, kterou jste měli zadanou od prvopočátku.

Nesčetně výhod, které si ihned zamilujete

Klienti si vždy nejvíce cení rychlosti vyřízení, ve které nemáme žádnou konkurenci. Další výhodou je snadné vyřízení. Žádné dlouhé papírování a tisíce a tisíce listin, kterým byste nerozuměli. Dlouhá doba splatnosti také potěší, když víte, že ji potřebujete, abyste se nedostali do finanční krize. Žádné zkoumání registrů, to patří mezi další největší výhody, které jsou v souladu s naším úvěrem. Nemusíte ani dokládat daňová přiznání, což se líbí zřejmě všem podnikatelům https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/.

podnikání

v Úrok od 7% pro žadatele, kteří mají záznam v registru bankovním nebo nebankovním.
v Výhodnější je pro klienty, kteří samozřejmě žádný záznam nemají, ti mohou počítat s nižším úrokem a to od 4% p.a. Zde řadíme i klienty, kteří mají jenom drobné čili nějaké menší záznamy.