Kryté posezení ve vaší zahradě


Majitelé domů se zahradou mají jednu velkou výhodu oproti lidem, kteří žijí v bytě tou výhodou je již samotná zahrada, ale hlavní výhoda je ta, že si mohou udělat na zahradě své vlastní posezení. Lidé odjakživa rádi od jara do podzimu čas venku s rodinou a přáteli. Člověk si rád po práce něco ugriluje, nebo si sedne k točenému pivu či kofole. Venku je to zkrátka vždy cly lepší a hezčí. Vejde se tam víc lidí, a to znamená víc zábavy.

posezení u domu

Máte i vy svůj dům se zahradou, a chcete si mít kam sednout? Nejlepší je mít doma kryté posezení, kde si můžete za nepříznivého počasí i tak něco opéct, kam se můžete schovat před deštěm, a kde vám bude zkrátka příjemně. Takovým místem může být i dřevěná pergola https://www.pergoly-trutnov.cz. Je to posezení vyrobené z masivního dřeva, které vám vydrží skutečně roky. Vyberte si u nás svoje zahradní posezení za příjemné ceny.

Všechno se dnes neustále zdražuje, ale my se snažíme držet ceny na stejné úrovni, na jaké jste u nás zvyklí. I teď míváme akce na naše zboží, tak neváhejte, a vyberte si u nás svou pergolu.

Co u nás najdete?
– kompletní dřevěnou konstrukci
– Příslušenství ve formě krytiny a uchycení do země
– Zástěny
– Altány
– Garážové stání

dřevěné posezení

U každého produktu najdete vše, co potřebujete k jeho montáži, včetně návodu. Všechno dřevo dodáváme impregnované. Naše výrobky jsou jako stavebnice, zvládne je sestavit vážně i méně zručný kutil. Montáž není dobré provádět, když je mokro. Proto si objednejte svou pergolu s předstihem, abyste si montáž mohli předem naplánovat.
nevíte, kam pergolu umístit? Mnoho lidí si ji dává přímo k domu, aby suchou nohou mohli vykročit z domu přímo pod pergolu. Je to i praktičtější, protože nemusíte věci nosit nikam daleko. Navíc při objednávce pergoly ke stěně dáváme slevu na ukotvení ve výši 50 %.
Najděte své vysněné místo pro odpočinek v zahradě i vy, a dlouho neotálejte – termíny dodání se nám rychle plní.