Když toužíte po odpočinku, vyrazte do Mikulova!

Hledáte nějaké pěkné místo v České republice, kam byste mohli vyrazit na dovolenou? Jestliže toužíte po pobytu v místě, které má opravdu svého „ducha“, tak byste rozhodně neměli minout návštěvu jižní Moravy, která je naprosto jedinečná a specifická a každému návštěvníkovi zaručeně učaruje.

wellness

Jak by také ne? Jedná se o úrodný a velice teplý kraj, kde se výborně daří vínu, a už vinice samotné dodávají zdejšímu kraji nezapomenutelný typický ráz. A což teprve, když jde o chuť hotového nápoje! Ano, je to tak, právě na jižní Moravě potěšíte své chuťové pohárky, neboť se zde skvěle napijete i najíte.
A když si ještě ke všemu pro svůj pobyt vyberete i špičkové ubytování v Mikulověv hotelu, pak jednoznačně nešlápnete vedle a jistě se zde budete rádi vracet.

Přece jen, právě služby na úrovni mohou z vašeho pobytu zde udělat opravdu královský zážitek. Tím spíše, pokud jste unaveni a toužíte načerpat nové síly, třeba ve zdejším privátním wellness centru, kde najdete jen to nejlepší a skvělé procedury, které vás nechají zapomenout na starosti všedního dne.

Zde budete mít svět jako na dlani, tedy minimálně okolní krásnou krajinu. Z balkónu hotelu dohlédnete až na svatý kopeček a budete se moci kochat jedinečným krajinným rázem chráněné krajinné oblasti Pálava. A stejně tak do lednicko-valtického areálu to není daleko. Ten rozhodně stojí za prohlídku, protože právě díky své jedinečnosti byl zapsán na seznam světového kulturního dědictví. Rozsáhlejší komponovanou krajinu plnou drobných i větších krajinných staveb a zámků nikde jinde nenajdete. A samozřejmě nelze nezmínit, že se můžete vypravit i do sousedního Rakouska a jeho hlavního města Vídně.

mikulov

Zde si proto na své přijde jednoznačně naprosto každý, ať už hledáte pouze soukromou relaxaci, krásnou přírodu anebo kulturní skvosty.
Pobyt v Mikulově si jistě zamilujete!