Kdy lze použít zlatá čísla

Asi každý by chtěl znát způsob, jak si v životě zajistit štěstí. Nějakou zaručenou metodu, dík které by věděl, co jej v budoucnu čeká, aby se na to mohl připravit a vytěžit z dané situace co nejvíc. Zdá se však, že nic takového v současné době neexistuje.číslo 404 vytvořené z lega

Někteří lidé však tvrdí, že to není pravda. Mají prý zaručený recept na to, jak zjistit budoucnost. Používají k tomu zlatá čísla, tedy čísla, která mají pro daného člověka nějaký význam. Může to být například datum narození či svátku, či rozebrání jména do čísel. To jim má prý pomoci zjistit, jaký bude osud daného člověka a jakými cestami se bude ubírat.

Ovšem to není jediné místo, kde jsou tato numera používána. Příkladem mohou být sázky do loterie, kdy si mnoho lidí volí datum narození, ať už své nebo někoho ze svých blízkých. To jim má údajně zajistit výhru. Věří, že právě tato kombinace má nějakou magickou moc, která ovlivňuje jejich život a dopomůže jim k výhře.

Stejný případ jsou například sázkaři, kteří sází na závodníka s určitým číslem, přičemž je jedno, kdo daný závodník je. Vídáme to například při dostizích. Je to i jeden z důvodů, proč je sázeno i na největšího outsidera dostihu. Má zkrátka na sobě dané šťastné číslo, a to některým lidem stačí.

Někteří lidé se pak domnívají, že se jim vesmír pokouší pomocí těchto čísel něco naznačit. Proto přikládají význam tomu, když některé vidí ve snu a pak jej buď vyhledávají, nebo se mu vyhýbají, podle toho, zda to byl dobrý nebo zlý sen.poházená hromada číslic

Do této kategorie patří i vidění stejné kombinace čísel všude během dne. Například se podíváte na hodiny a vidíte, že je 12:30. Pak jdete na oběd a kolem vás projede auto, na jehož SPZ je také 12:30. V kanceláři pak dostanete spis, součástí jehož identifikačního čísla je 1230.

Otázkou je, zda to doopravdy funguje. Na to už však musí přijít každý sám.