Důvěra je základ

Někdo pozná svou vyvolenou životní lásku hned napoprvé a jiný musí hledat. Někteří z nás ji najdou a jiní můžou hledat celý život ale neúspěšné. Poté co však najdeme svůj vysněný protějšek, kde je všechno krásné a dokonalé přesně tak jak jsme si představovali máme vyhráno. Jenže se může také stát, že se často trápíme obavami, že daného člověka ztratíme. To může mít mnoho faktorů a jedním z nich může být nízká sebedůvěra.
dobrodružství na horách

Je třeba si dát pozor abych si přehnanou nedůvěrou nebo dokonce žárlivostí vztah dokonce nezničili. Vždy je potřeba člověku dopřát dostatečnou volnost a dám mu tak pocit svobody. Pokud něco opravdu milujeme necháme to samo rozhodnout, zda s námi bude nebo nikoliv. V případě, že budeme dané osobě zakazovat kontakt s jinými osobami může se stát, že s námi taky nebude chtít být.

Co dělat ale v případě, že má nás protějšek dlouholetého kamaráda opačného pohlaví. Je třeba se bát. Jistě se nám to nebude vstřebávat úplně snadno. Přeci jen nám všechny naše intuice a pocity velí, že je třeba se obávat. A navíc staré úsloví říká, že přátelství mezi mužem a ženou neexistuje.
tetováné kotvičky

Něco na tom asi pravdy bude, ale je třeba si uvědomit, že je třeba do svého protějšku vložit trošku důvěru, která mu dá jistotu, že v něj věříme a přát mu veškerou komunikaci s jeho přáteli ať jsou jakéhokoliv pohlaví.

Mužům můžou navíc ženské kamarádky velice pomoct. Jak je známo muž se nedokáže vždy vcítit dokonale do pocitů ženy. Kamarádka mu tak může pomoct objasnit pocity a najít řešení. Navíc pokud si muž našel kamarádku už před současným vztahem a nikdy spolu nic neměli asi se není třeba obávat.

Muž si zvolil vás, a ne svou dlouholetou kamarádku, a to přeci něco znamená. Partnerské vztahy ve většině případů fungují na důvěře a upřímnosti a pokud budeme tento vzorec dodržovat nemusíme se bát, že by v našem vztahu z naší strany bylo něco špatně.