Aby se krásně bydlelo


Mít útulný domov je rozhodně jedna z nejdůležitějších věcí v našich životech, neboť náš byt či dům je to místo, kam se chceme vždy rádi vracet, když jsme zrovna unavení z práce a jediné, co nás drží nad vodou, je myšlenka na náš oblíbený gauč a ovladač od televize v rukách. Pokud se však stane, že nás náš domov začne tak nějak nudit, tak je ten nejvyšší čas, abyste se dali do drobných rekonstrukcí. Mnohdy pomůže opravdu málo. Zkuste pár osvědčených triků, jak dodat vašemu bydlení opět tu správnou parádu.

  • Přemístěte nábytek. Zdá se to trochu směšné, ale někdy opravdu stačí jen, když dáte nábytek do zcela jiného pořadí a rázem máte před očima nový byt, do kterého se můžete znovu zamilovat. Úplně stejně jako poprvé.

stůl z palet

  • Kupte si jeden designový kousek. Zkuste experimentovat a zainvestujte do nějakého třeba i lehce výstředního kousku nábytku, který tak nějak pozvedne vaši domácnost a dá místnostem nového ducha. Můžete také vyzkoušet různé nové vychytávky, které působí velmi stylově. Jednou z nich jsou rozhodně palety Palety Morava, ze kterých si můžete vyrobit hned několik kusů nábytku. Můžou posloužit také jako venkovní sezení na balkoně. Stačí si k nim dokoupit jen nějaké sedací pytle či polštáře, které vám zajistí ono důležité pohodlí, které by vám doma rozhodně nemělo scházet.

dřevěné palety

  • Vymalujte jednu stěnu jinak. Pohrajte si se světle a s barvami. Život je přeci tak krásný a byla by škoda ho trávit ve tmavých pokojích, kde člověk nepotká jediný sluneční paprsek.
  • Kupte jen malé doplňky. Někdy je to celé jen o tom, že vašemu interiéru schází ta správná dekorace, která by pozvedla celkový dojem z pokoje a z bytu jako takového. Pozor však na to, abyste pokoje naopak nepřezdobili, to může působit opravdu kýčovitě a nehezky, což je přesně ten pravý opak toho, čeho jsme chtěli od samotného počátku dosáhnout, že?