Za kouzlem erotických masáží

Masáže jsou velmi oblíbenou službou u široké veřejnosti, máme je rádi hlavně pro jejich terapeutický účinek na svalové partie a krevní oběh, pro podporu imunity a lymfatického systému a samozřejmě kvůli zlepšení nálady, uvolnění, relaxaci a podpoře před rozvojem úzkostí a depresí.

modrooká kráska

Když si tyto procedury objednáváme, zpravidla počítáme s tím, že se nám bude věnovat profesionál, a že nás bude zajímat především jeho výkon, zkušenosti a vstřícný přístup. Bude se to odvíjet v podobném duchu, jako např. pedikúra nebo návštěva kadeřníka. V zásadě nám bude jedno, zda má dotyčná osoba nějaké kilo navíc, nosí paruku, silné dioptrické brýle, anebo patří k výrazně odlišné věkové kategorii, zkrátka neposuzujeme příliš její vzhled.

ležící dívka

Erotické masáže mohou docílit téhož efektu a zároveň jej propojit s dalším podnětem k rozkoši. Je to svým způsobem dvojitá rozkoš, jen si vybavte, pokud jste nějakou klasickou masáž podstoupili, jak vám nabíhal mráz po zádech, a cítili jste se na vrcholu blaha, a to vás masírovala třeba starší paní, celá zahalená do pracovního oděvu. Co teprve překrásná, nahá masérka, která se věnuje vašemu tělu tam, kde si přejete, a kde vám ten mráz po zádech nabíhá s ještě větší intenzitou.

Propojení erotiky a masáží je svým způsobem rafinovaná záležitost, zahrnuje v sobě takřka vše, po čem toužíme – po tělesných dotecích a těsné blízkosti, hlazení, mazlení a zároveň uvolnění erotické energie k dosažení kýženého vyvrcholení. Důležité je vybrat svou intuicí tu „správnou“ dívku, neostýchat se jí svěřit se svými hluboko uloženými tužbami, s tím, co nám dělá dobře, a kterým místům na těle věnovat zvýšenou pozornost. Kromě klasických technik, jako jsou masáže penisu a prostaty či celotělové masáže body-to-body lze požádat o něco „speciálního“, např. striptýz na klíně, mazlení s chodidly – footjob, lávové kameny či koupel s masérkou ve vířivé lázni.