Dejte svému příteli šanci zvýšit testosteron


Testosteron je mužský hormon, bez něhož se nikdo z mužů neobejde. Nezajišťuje pouze sexuální funkce, má na starosti i fyzickou sílu, odolnost a obratnost a udává mužskému tělu přirozený tvar – štíhlý pas, svalnaté paže a ramena a svalnaté nohy. V dnešní době však ubývá mužů, kteří jsou ve výborné fyzické kondici, například v zámoří je údajně až tři čtvrtiny lidí obézních, a to včetně dětí. Tento katastrofální stav pochopitelně zasahuje i do partnerských vztahů a dochází tu k problémům s početím a dokonce i samotnou erekcí.

nahá dívka

Dosáhnout erekce pro muže, co je stižen obezitou, a navíc je vystresovaný z nevhodného životního stylu, je mnohdy nadlidský výkon, a v takových případech lidé často obrací pozornost na generika Viagry. Domnívají se, že vyřeší problém jednou provždy, jenže ouha, ono to zas tak dobře nefunguje. V první řadě se musíte zaměřit na stres, vypomohou vám při tom adaptogenní byliny, například Ženšen, které nemívají vedlejší účinky a není je nutné pořizovat na předpis. Zároveň je žádoucí vyměnit nevhodnou fastfoodovou stravu s bílým pečivem, rafinovaným cukrem a masovými polotovary za zdravou výživu s celozrnnými obilovinami, luštěninami, ořechy, ovocem a zeleninou, ale to není vše.

dívka v posteli

Oporou by vám měla být především partnerka. Měla by pochopit, že i ona je tvůrcem vašeho testosteronu, a to zejména svým přístupem. Čím více vás totiž miluje, čím více vás objímá, hladí, laská, čím více o vás s láskou pečuje, tím větší porce testosteronu můžete očekávat. Je známo, že právě milující partnerky dokážou doslova zázraky, a ještě jedna věc – dopřejte mužům vnímat vůni vašeho těla bez parfémů. Ženský pot, zejména v podpaží, v tříslech a na chodidlech (pokud má odlišné genetické složení) totiž muže velmi vzrušuje a zvyšuje hladinu testosteronu možná víc, než některé léky. Zmiňují se o tom i mnozí sexuologové, například na veřejnosti známý MUDr. Radim Uzel.